עבור לתוכן
הודעות חשובות
  • הפורום נפתח, מוזמנים להרשם
bar

קצת על PUBG

Recommended Posts

המשחק נפתח כאשר עד 100 שחקנים (בודדים או בקבוצות) צונחים ממטוס אל מפה בגודל של 8 על 8 ק"מ. מסלול הטיסה של המטוס משתנה ממשחק למשחק, מה שמצריך את השחקנים לחשוב במהירות מתי המועד והמקום הנבון ביותר לצנוח. השחקנים מתחילים ללא ציוד וצריכים לאסוף ציוד (כגון נשקים, תחמושת, קסדות, תיקים, אפודי מגן, ציוד רפואי וכדומה) מבלי שיהרגו אותם. אם שחקן נהרג, שחקנים אחרים יכולים לקחת את הציוד שהוא אסף במשחק[1].

בחלק מהאתרים במפה יש סיכויים גבוהים יותר למצוא ציוד טוב יותר מאשר באתרים אחרים. ניתן לשחק במשחק בגוף ראשון או בגוף שלישי.

כל מספר דקות, האזור במפה בו ניתן לשחק מתכווץ לעבר נקודה אקראית. שחקנים שנמצאים מחוץ לאזור 'החדש' שבו ניתן לשחק יסבלו מירידת נקודות חיים בקצב מסוים, עד למותם או עד שייכנסו לאזור 'החדש' (play zone) שבו ניתן לשחק. במהלך המשחק, אזורים מסוימים במפה מופצצים על ידי ארטילריה במשך מספר שניות. כאשר פוגעת בשחקן פצצה הוא מת ומפסיד במשחק. ניתן לדעת היכן נמצאים אזורי ההפצצות הללו - הם מסומנים במפה כעיגולים אדומים.

המשחק מסתיים כאשר נשאר רק שחקן אחד או קבוצה אחת. בממוצע, סיבוב אחד של משחק אורך כ-30 דקות.

בסוף כל משחק או כאשר השחקן מת, הוא מקבל סכום מסוים של כסף ווירטואלי אשר מחושב לפי כמות הזמן שהשחקן שרד במשחק, כמות האנשים שהוא הרג והמקום אליו הגיע. ניתן להשתמש בכסף הווירטואלי לרכישת 'תיבות', שבהן בגדים, סקינים לנשקים ואביזרים שניתן ללבוש או למכור בחנות הווירטואלית של סטים.

שתף אשכול


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
הוסף תגובה

×   הודבק כטקסט עשיר .   הדבק טקסט רגיל במקום זאת

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   התוכן הקודם שלך שוחזר..   נקה עורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • צור חדש...